Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP junior, mastercard bankkár...

OTP junior, mastercard bankkártyát hozzátudok adni a paypal fiókomhoz?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem mert már 2 OTP-s maestro kártyát letiltott, "This card cannot be added to paypal account, please try another card." És hogy tudok-e ugyanúgy fizetni bármennyit pp-keresztül.(a kártyán nincs limit)

2013. júl. 7. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
A kártyán ugyanaz a név van, mint a Paypal tulajdonos neve?
2013. júl. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, az van. faterom kártyájáról próbáltam, az ő paypaljával.
2013. júl. 7. 22:01
 3/7 A kérdező kommentje:
Még annyi kérdésem lenne, hogy pl.: steamen tudok vásárolni vele? Tehát tudok úgy vásárolni, mint teljes értékű kártyával, ha nincs semmilyen limit magán a kártyán?
2013. júl. 8. 00:29
 4/7 anonim ***** válasza:
CVC-kód van ezeken a kártyákon?
2013. júl. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem még nem volt OTP juniorom és még nem is láttam, ezért érdeklődtem utána. Az OTP-nél nem találtam ilyen infót, hogy van-e vagy lehet-e...
2013. júl. 9. 10:03
 6/7 anonim ***** válasza:
A CVC-kód rajta van a kártyán. Mégpedig az aláírás mezőben a kártyaszám utolsó 4 számjegyével együtt.
2013. júl. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Steames játékok vásárlására használnám főleg, de airsoftozok is és most gondolkoztam, hogy beszerzek egy teljesen új felszerelést, ami nem olcsó ugyebár... Meg haverom is rendel így a két rendelés 150e forint körül van, ha ilyesmi tételt vásárolok az nem fogja letiltani a kártyát vagy egyáltalán engedi?
2013. júl. 9. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!