Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Fundamentánál tényleg...

A Fundamentánál tényleg telefonon kötik a szerződést?

Figyelt kérdés

Szeretnék kötni lakástakarékot.Azt mondták,küldjem el mailban az adataimat,telefonon visszahív,felolvassa a szerződést,rá 2 napra jön egy futár,aláírom,kifizetem a szerződéskötési díjat,és az első részletet,és kész.

Semmi személyes találkozás,vagy ilyesmi...szóval ez tényleg így megy??


2013. júl. 7. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:

A Fundamentának vannak mobil értékesítői, akik akár házhoz is kimennek. Szerintem mielőtt aláírsz egy ilyen szerződést, találkozz az egyikkel, mert Ő el fogja Neked magyarázni, hogy működik egy ilyen megtakarítás, mire jó, mire nem jó, mire kell figyelni, stb.


(Jutalékot kap a munkájáért, ezért díjmentesen dolgozik.)

2013. júl. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Valóban lehet így IS szerződést kötni, de én is inkább azt javaslom, hogy személyes találkozó során kösd meg a szerződést! :-)
2013. júl. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy a call centereseknek is van lehetősége ügyfelet szerezni, de a telefonos megkeresés csupán a kapcsolatfelvétel része. Szerződést nem hiszem, hogy így kötnének. Az weblapjukon, online szerződést lehet kötni, de ezt annak érdemes, aki nincs teljesen vakon a témában.

Bár hitelszerződésnél már hallottam ilyen ügyintézési módról, mint amit leírtál.

2013. júl. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!