Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szlovák koronát tudok váltani...

Szlovák koronát tudok váltani mondjuk K&H bankfiókban?

Figyelt kérdés
Ha ott nem, Budapesten vagy vidéken hol váltanak reális áron? Van még közel 1500 koronám, ami ha minden igaz, 13000 forint körül érték, de neten nézegettem és van, ahol csak 6000-t adnának érte.

2013. júl. 9. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Magyarországon sehol nem tudod beváltani csak Szlovák nemzeti bank váltja be az is csak ez év végéig.
2013. júl. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Már csak az a kérdés, hogy érdemes-e Pozsonyba utaznod ennyi pénz miatt. Én felajánlanám a pénzt egy ottani magyarnak.
2013. júl. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ne írjatok már ilyen hülyeségeket, a korábbi kérdéseket én is megtaláltam, de Googleben rákeresel legalább 4 valutaváltót találsz, akik még váltanak 5-7,5-es árfolyamok között és épp ezért nem lenne mindegy, hogy hol a legkedevezőbb.
2013. júl. 9. 15:00
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
4 és fél évvel a szlovák korona kivonása után Magyarországon váltanak ilyen pénzt? WOW, sok szerencsét
2013. júl. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4 és fél évvel a szlovák korona kivonása után Magyarországon bizony még váltanak ilyen pénzt:


[link]

[link]

[link]

[link]


Köszönöm a jókívánságot!

2013. júl. 9. 15:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok sikert. Azért ezekkel a kamu váltókkal vigyáznák :D
2013. júl. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*NÉK ;)
2013. júl. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tichinél váltottak, ~12.000-t kaptam a koronáért s egy kevés német márkáért meg horvát kunáért. A városban amúgy máshol is láttam, hogy még váltanak. Erről ennyit. Nem mondom azt, hogy kérjen bocsánatot, aki kamu váltónak titulálta ezeket - mert nem az én tisztem ezt megkövetelni - csak egyszerűen nem értem, miért írnak badarságokat az emberek.

Azóta észrevettem, hogy hasonló kérdést megválaszoltak már, még ha korona helyett zlotyival is: http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd..

2013. júl. 11. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!