Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nem értem a bankokat! Én...

Nem értem a bankokat! Én gondolkodom rosszul?

Figyelt kérdés

Lakáshitelünket(4,3millió),4éve vettük fel!Havi 21.000ft-ot fizetünk.Számláról vonják minden hónap 3.-án vagy 4.-én!Az elmúlt évben minden hónapban pontosan le tudták vonni!Viszont most e hónapban kicsit megcsúsztunk anyagilag ezért nem tudták levonni!És 10.-én már telefonáltak is!A poén hogy rá pontosan 5percre hivták a sógoromat aki az adóstárs hogy nincs befizetve kemény egy hét csúszás után kemény 21ezer forintért!

De!!!!A barátnöméket akik havi 140-150-et fizetnek és most is 3havival elvannak maradva és mindig hetekkel késöbb fizetnek nem csesztetik öket!

Akkor most mi van???Olyan mérges vagyok hogy 21ezerért egy hét csúszás után csesztetik az embert azt aki mindig rendesen fizetett!!!És arról ne is beszéljünk hogy a banknál egy telefon hivás 999ft ami szintén minket terhel!!!


2009. okt. 18. 11:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Bankja válogatja, hogy hogyan reagálnak a fizetési késedelemre. Ismerek olyan bankot, akik már 4 nap késedelem után sms-t küldenek akár vasárnap hajnalban is, utána felszólító levelekkel bombáznak, telefonon hívogatnak akár hétvégén délután is és mindezért súlyos összegeket, késedelmi kamatokat, értesítési díjakat számolnak fel. A bankok újabban nagyon agresszíven próbálják bevasalni a későktől a pénzt, mert pánikolnak a nagy kintlevőségeik miatt. Nincsenek tekintettel arra, hogy Te jól fizető, vagy notórius késő vagy-e, be van állítva náluk a rendszerben, hogy mekkora késés után kezdik el izélgetni a későket és válogatás nélkül elkezdik a hadjáratot.

Próbáld figyelmen kívül hagyni, ne idegeld magad a zaklatásuk miatt Ha tudod, hogy veled minden rendben van, nem kell velük foglalkozni.

2009. okt. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!