Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Amazonról való rendelés...

Amazonról való rendelés megszakítása után az összeg zárolva maradt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ne nevessetek ki, nagyon nem vagyok még jártas ilyen ügyekben. Megkérdeztem az Amazonos ügyfélszolgálatot, azt mondták mivel a rendelés sikeresen megszakadt az összeg csak zárolva lett. Viszont nem tudom használni, ezt a zárolást hogy lehet feloldani?
2013. júl. 10. 03:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, előbb utóbb magától feloldódik. Netbankban általában azt is meg lehet nézni, hogy mikor.
2013. júl. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. júl. 10. 13:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Szívesen!


Mondjuk ha pénz hiányban vagy és nagyon kéne az az összeg az szívás, de nem nagyon tudsz mit csinálni. Előbb-utóbb feloldják az ilyesmit, addig azt a pénzt nem tudod használni.

2013. júl. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!