Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 19 évesen, egyetemet kezdve...

GreenTitti kérdése:

19 évesen, egyetemet kezdve milyen banknál nyissak számlát? Melyik a legkedvezőbb?

Figyelt kérdés

2013. júl. 15. 22:53
 1/4 anonim válasza:
otp junior bankártya.. 24 éves korodig ingyen van
2013. júl. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor elmondom miért az Erste a legjobb. Mert az a legolcsóbb. Sőt, még bizonyítékot is adok hozzá, lásd a képet.


Az Erste Banknál 1 ingyenes készpénzfelvétel van, de az nem tranzakiós adós "ingyenes", hanem ingyenes.


Az Erste a legjobb a díjak tekintetében, csak rá kell nézni erre az összehasonlító táblázatra.


[link]

2013. júl. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt a táblázatot nézve tényleg az Erste a legkedvezőbb. Köszönöm!
2013. júl. 16. 11:14
 4/4 anonim válasza:
Én csak 17 vagyok, de nekem is az Erste diákszámlája van. Tud mindent, amit kell igazából. Az alap kártya is tök jó, PayPal-hez is simán csatolható. Külföldön lehet vele fizetni, egy-egy országban pénzt felvenni. Szóval klassz, meg (azt hiszem) ingyenes az utalás. És az Erste van olyan elterjedt,mint az OTP, rengeteg ATM van, és a Tescok is általában vele szerződnek, így ha Tescot látsz, ott lesz egy Erste automata is. :D
2013. júl. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!