Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 1 éve vettem fel a Diákhitelt...

1 éve vettem fel a Diákhitelt (félévente 250 000 Ft). Sajnos rajtam kívül álló okok miatt nem folytathatom tovább az egyetemet. Felmondás után 8 napom van törleszteni az egészet, de ennyi pénzem nincs. Mik a lehetőségeim?

Figyelt kérdés

2013. jún. 22. 21:29
 1/3 anonim válasza:
szia! SZeritem menj el passzívra akkor nem kell törleszteni ;)
2013. jún. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék passzívra menni, ugyanis egyáltalán nem tudom folytatni. A szerződésemet pedig 7 félévre kötöttem (én marha), ezért mindenképp fel kell bontatom.
2013. jún. 22. 23:57
 3/3 anonim válasza:
Hat jó h Nem szeretned folytatni ,de erről nekik Nem kell tudni ,amíg passzivon vagy Nem kapsz hitelt s Nem is kell fizetned ,ez csak időhúzás ...
2013. jún. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!