Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehet készpénzt utalni bankszá...

Lehet készpénzt utalni bankszámlára a postán? Nincs bankkártyán, de egy bankszámlára kellene utalnom egy kis összegért. Lehetséges, hogy készpénzzel fizetek, és ők átutalják a címzett bankszámlájára?

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Hú én ilyent nagyon rég csináltam, de akkor úgy csináltam, hogy bementem a bankba, és ott odaadtam a pénzt és ők elutalták a számlára.
2013. júl. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Postán is lehet ilyet csinálni, de viszonylag drága mulatság és lassú. Ha teheted, inkább menj be a kérdéses bankszámla számlavezető bankjához tartozó bankfiókba és ott fizess be, ingyen.
2013. júl. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, lehet. De mint már elhangzott, ez elég költséges (minimum 600 forint) tehát kis összegnél nem éri meg.

Valóban az a legjobb ha bankfiókban fizeted be Akkor szívás ha a közeledben nincs olyan bank, például Citi, Axa, MKB) de OTP-t azt nyilván könnyű találni mindenhol.

2013. júl. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Postán erre való a rózsaszín csekk, ha még létezik. De iszonyú drága, mint írták. Tényleg az a legolcsóbb (ingyenes) ha bemész az illető bankjába és befizeted ott közvetlen. Ráadásul úgy azonnal a számláján lesz a pénz! Postás rózsaszín csekket nem is tudom használ-e ma még valaki? Lassú, több nap, mire a számlán lesz a pénz és tök drága is!
2013. júl. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!