Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Érdemes most eurót váltani,...

Érdemes most eurót váltani, vagy augusztus végéig lesz még kedvezobb az árfolyam?

Figyelt kérdés
Szeptember elsejére lenne rá szükségünk.
2013. júl. 18. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha ezt most bárki el tudja dönteni teljes bizonyossággal akkor nem tanácsokat osztogat neked, hanem forexezik. :S

Nem lehet ezt sajnos előre látni. Utólag lehet okoskodni, hogy "de én márpedig megmondtam" - persze aki meg nem jól mondta meg, az csak lapít ilyenkor és máskor feszít, amikor meg ő jósolta jól.

2013. júl. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Érdemes még várnod.

Üdv: Marty McFly

2013. júl. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Érdemes még várnod."


És ezt így mire alapozod? És ha mégsem úgy lesz, akkor fizeted a kérdező kárát amit a tanácsod okozott? :)


Szerintem akkor meg nem érdemes várni. Aztán valamelyikünknek csak igaza lesz és egyikünk biztosan mondhatja szeptember elején, hogy "dehát én megmondtam!!" :))

2013. júl. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress rá a névre, amivel "aláírtam", és akkor megérted...
2013. júl. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Áhh, értem, szóval csak vicc volt :)
2013. júl. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!