Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Fogytán a türelmem. Nem...

Fogytán a türelmem. Nem érkezik a pénz a PayPal számlámra már 10-11 órája, kezdjek reklamálni?

Figyelt kérdés

Hajnali 2 körül átutaltam 5000Ft-ot a PayPal számlámra a Top Up Account(instantly) szolgáltatásukkal.

"Az összegnek a számlájára való hozzáírása 4 órát is igénybe vehet. Abban az esetben, ha az utalást a bank folyamatideje után bonyolította le, az összeg a PayPal számlájára csak a következő munkanapon lesz hozzáírva"


Nagy valószínűleg a bank folyamatideje után bonyolítottam le a dolgot, a hajnali órákban, de úgy gondolom, hogy már így másnap 13 órára illett volna ideérnie, hiszen, ha olyan 8 körül kezdik az ügyintézést akkor is bőven letelt az a 4 óra. Vagy ne kezdjek még el idegeskedni, ne aggódjak? Írjak e-mailt nekik? Tudom, hogy nem kéne türelmetlenkednem, de már szeretnék feladni egy internetes rendelést, ami nem mellesleg időfüggő és most a pénz miatt van fennakadás.


2013. júl. 25. 13:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Hajnali 2 az ma volt, nem tegnap.

De azért reklamálj, mert ha vállalják a 4 órát, akkor teljesítsék is!

2013. júl. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!