Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szeretnek reszletre vasarolni...

Golfear kérdése:

Szeretnek reszletre vasarolni elektronikai cikket francia orszagba. Lakhely igazolasa lehetseges?

Figyelt kérdés
Minden adott hozza kiveve a lakhely igazolast, mivel a testverem ferjevel dolgozok kint, van itt 1 bolt ami az o tulajdonaban all. En a bolt 2. emeleten lakom. Nemfizetek a szalasert es szamlak se rajtam keresztul futnak. A sogorom viszont eliteli az ilyen ugyeket es ebben nemakar segiteni. Szoval az erdekelne mikepp igazolhatnam az itt lakasomat? A reszletfizetessel nem lenne problemam, de nemakarok varni 2 honapot. Elnezest az ekezetekert francia layout
2013. júl. 27. 01:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kell lakbérigazolást vinned, de villany- gáz- vagy/és vízszámlát igen.

Méghozzá a nevedre szólót.

Feltátlen kell valami olyan papír, ami igazolja, hogy állandó lakhelyed van.

Egyébként én is francia gépről írok és Franciaországban élek, de van a gépemen egy olyan szolgáltatás, ami ingyen betáplálja bármely kívánt nyelv használatát. Persze meg kell tanulni, hogy melyik billentyű nem ugyan olyan, mint az azerty-s gépnél...

Más kérdés: Francia bankra is szól az az eszköz (kártya, csekk), amivel fizetni akarsz? Mert itt törvény van rá, hogy háromezer euróig fizethetsz csak készpénzben, és ha részletre vásárolsz, egy kitültetlen, áthúzott csekkez is kell mellékelned!

2013. júl. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*Bocs, "kitöltetlen csekket" akartam írni...
2013. júl. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hat koszonom a valaszt. 1000 € kiadas lenne

viszont nemakarok nagyon kikolteni egyszerre, viszont nemfogok szamlakat se lopkodni sogortol ;D

Ugyhogy varok meg a dolgokkal elkoltozok mashova es a problema megoldva.

Meg egyszer koszi.

2013. júl. 27. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!