Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan rendelnek termékeket...

Honnan rendelnek termékeket (elektronikai cikkeket vagy ruhákat/cipőket/egyéb kiegészítőket) azok a (fekete-? ) kereskedők, akik különböző közösségi oldalakon, website-okon, fórumokon hirdetik a külföldről behozott márkás termékeiket olcsón?

Figyelt kérdés
Például, amikor még az ő nyereségükkel + szállítással (nyilván postaköltséggel) együtt is olcsóbban lehet megkapni egy Converse tornacipőt, felmerül, hogy melyik weboldalról szerzi be? Vagy úgymond "trade discountot kap" a rendelt mennyiség után? Ez mitől függ; nincs vám, a forintnál is gyengébb a valuta, vagy mi? Megfigyeltem, hogy a női ruciknál csomószor ilyen anime-sítlusú tizenéves anorexiásokkal reklámoztatnak. Ez akkor valami keleti országra utal? Spanyol cuccokkal is találkoztam. Ezt mondjuk nem értem, hogyan. Igazából azért kérdezem, mert ilyen alapon, google-fordítóval simán rendelhetnék ilyeneket én is magamnak. Mert amúgy mástól tuti, hogy nem fogok, ha nem is ismerem, plusz "kisebb árréssel" forgalmaznám magam számára, nyilván :) Szóval? Bizniszpíplll? :))

2013. júl. 23. 01:54
 1/5 anonim ***** válasza:

pl ebay gondolom...

és igen, te is rendelhetnél biztos, hajrá a google fordítóval :)

2013. júl. 23. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A "márkás termékeiket" cseréld "márkásnak tűnő termékeiket"-re, és kicsit érthetőbb lesz a dolog.
2013. júl. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Direkteb kínából rendelik.


A konzerv tornacipők "féláron" viszont 100%-ban hamisítványok.


Telefon hamisítványokat is (1:1) is tömegével lehet venni kínából töredéke áron:

[link]


Természetesen rajtuk van a Samsung logo, csak itt nem tehetik ki.


Mind hamisítvány.

2013. júl. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy van ezek között hamis is. De mind az? Tényleg? Mármint szar minőségűek? Mert igazából, ha úgy néz ki, tart addig, olyan az anyaga/minősége, mint a márkásnak, akkor megéri rendelni, nem? :) (Hisz megvalósítható a hasonló minőség/kinézet: erőforrások vannak, reklám/PR/vám-adó-viszinteladói árrés nincs (vagy alig). Csak így elvesztem, mert akkor rákeresni nem tudok egymagam....
2013. júl. 25. 05:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, egytől egyig az utolsó darabig hamisítvány mind.


A minőségük változó - de mivel a Converse önmagában is egy kritikán aluli minőségű valami, könnyen lehet, hogy nincs nagy különbség a kínai hamisítványokhoz képest...

2013. júl. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!