Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » K&H MC hitelkártya:"2%-t, de...

K&H MC hitelkártya:"2%-t, de max havi 3e Ft-ot jóváírunk a vásárlással felhasznált összegből a hitelkártyaszámlán amennyiben vásárlással össz. Min.20e Ft-ot költött". Tudja-e vki biztosan, hogy ez a visszatérítés internetes vásárlások után is jár?

Figyelt kérdés

#K&H #visszatérítés #Mastercard hitelkártya
2013. júl. 27. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos. Miért lenne megkülönböztetve? Nekem másmilyen visszatérítős kártyám van és bármilyen vásárlásra ad. A netes vásárlás is ugyanúgy vásárlás, mintha a tescoban költök. Mondjuk elég tré kártya, ha csak 3 ezret ad. Az nem túl sok.
2013. júl. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. A hirdetményből nekem is ez derül ki, de a bankfókban határozott nemleges választ adtak. "Csak nem írták bele a hirdetménybe"-mondták.

Ezért kérdezem, hogy tudja -e vki biztosan. (Aki róbálta, használja.)

2013. júl. 28. 17:14
 3/8 anonim ***** válasza:

"Csak nem írták bele a hirdetménybe"


Szerintem ilyen nincs. Amit nem írnak bele, az nincs benne, kész. Tényleg azt mondták ha neten fizetsz bármit akkor arra nem jár visszatérítés??


Ez már csak azért is furcsa lenne, mert akkor ha személyesen fizetem be ügyfélszolgálaton a gáz, telefon stb. számlámat akkor jár érte visszatérítés, de ha neten keresztül (távszámla, díjnet) akkor meg nem jár érte a 2%? Hát igen furcsa, ha ez a KH-nál így van. De nem hiszem, hogy így van. Biztosan sajnos nem tudom, mert nekem Erstes visszatérítős kártyám van. Az minden kártyás vásárlásra fizet, természetesen netesre is és nincs 3000Ft-os limit, korlátlanul lehet gyűjteni a visszatérítéseket. :)

2013. júl. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tényleg ezt mondták. Annak ellenére én is kételkedem benne. Hát majd kiderül...
2013. júl. 29. 07:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Én most csináltattam ilyen kártyát, de nem tudom aktiválni.E bankon keresztül szeretném.Tud valaki segíteni?

Bocsi kérdező, az offért!


Neked amúgy megéri ezzel vásárolni?Mennyit térítenek vissza?Nem tudom ,jó döntés volt e belevágni...

2013. dec. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: ha tényleg max 3000ft akkor nem sok értelme volt belevágni...
2013. dec. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért, a tied mennyit ad?Amúgy vissza lehet mondani bármikor, ha nem jön be....


A kártya aktiválódik első vásárlás alkalmával is? Mert le van írva több mód, hogyan lehet, én az ebankon akartam, de nem sikerült..

2013. dec. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Miért, a tied mennyit ad?"


Azt írták itt, hogy max. 3000-et ad. Erre mondtam, hogy nagyon kevés, mert ha 2%-ot ad, akkor az azt jelenti, hogy 150 ezernél többet hiába költesz, hiszen 150 ezer 2%-a az pont 3000 ugye.

Ezért jobb az olyan kártya ami nincs így bekorlátozva, hogy csak max. 3000 lehet a visszatérítés.


Persze aki biztosan tudja, hogy sose költ 150 ezernél többet annak elmegy...

2013. dec. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!