Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » X banknál x összegü felmondott...

Rumola kérdése:

X banknál x összegü felmondott hitelem van, a bank felajánlotta, hogyha nyilatkozom, hogy jövedelmem nem haladja meg az egy före eső 54000 Ft ot abban az esetben 6 hónapig 30000, és utána 24x45000 és a kölcsön lejárt. Mi ez a jótékonykodás?

Figyelt kérdés

ekkor a a jelenlegi töketartozás kb 2/3 ad része lenne kifizetve,és azt mondták, hogy a maradékot a bank elengedi.

Nem lesz-e valami hátulütője a hamis nyilatkozatnak, mivel a bank tudja hogy ez a nyilatkozat nem igaz, mivel ismeri a havi bevételünket és a családi állapotunkat és ez nyugdijasok lévén egyik sem változhat. De az ügyintézó szerint soha nem néznek utána.

Vagy mivel hunyók valamiben imkább 3-400.000 ft os buktát választják minthogy sarokba szoritva esetleg jogi utra vigyem a dolgot?


2013. júl. 29. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbálkoznak, hogy pénzt lássanak, mert még mindig jobban járnak ezzel a megoldással, mint azzal, ha pl. elárverezik az ingóságaitokat. Mert az marha sok idő és rengeteg költség.



Sarokba szorítani TE nem tudod őket ezzel, hiszen ők nem szegnek törvényt csak TE, ha olyan nyilatkozatot teszel ami nem igaz.

2013. júl. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még így is megéri nekik, a nagyobb részét visszafizeted, inkább ez, minthogy ne lássanak semmit a pénzükből.
2013. júl. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
addig nem is lehet öket sarokba szoritani ami g nem teszem meg a hamis nyilatkozatot.Amit meg is teszek...de ök nem e akarnak ezzel megfogni?
2013. júl. 29. 16:06
 4/4 A kérdező kommentje:
egyébként amikor nehéz helyzetbe kerültem fél évet kértem tölük, hogy ne kelljen fizetni. A fél év lejárt azóta ha nem mondják fel a szerződést a részletek kb 2 szeresét fel tudnám adni de a rendest fizetem. Az nem volt jó hogy fél évet kérek tölük aminek minden következményét vállalom De ez a megoldás jó nekik. Mit mondjak ha igy marad akkor nekem is
2013. júl. 29. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!