Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Le szeretném cserélni a...

Le szeretném cserélni a bankkártyámat egy paypass-os kártyára. Az ügyintéző fél óráig kérdezgette, hogy "MINEK? " meg hogy "semmilvel sem tud többet". Normális az ilyen?

Figyelt kérdés
2013. júl. 31. 15:58
 1/10 anonim válasza:
NEM
2013. júl. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. És amúgy sincs semmi köze hozzá. Ahhoz sem ha megkapod az új kártyád és még ott előtte a pulton kettétöröd és igényelsz újat...
2013. júl. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Aztán meg elkezte nézni a kártya használatomat, majd ő eldönti, hogy mi a jó nekem.
2013. júl. 31. 20:06
 4/10 anonim ***** válasza:

Végső soron nem döntheti el, de szerintem egy jószándékú ügyintéző tanácsokat ad és ehhez a kártyahasználati, bankolási szokások szükségesek.


Természetesen kérhetsz újat így is. De a pótkártyának díja van, talán ezért is próbált lebeszélni róla.

Gondolom mondta, hogy nem ingyen van.

2013. aug. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mondta de élég agresszív volt.
2013. aug. 1. 18:21
 6/10 A kérdező kommentje:
Végső soron mondtam, hogy akkor bezárom ezt a számlát és akkor nyitok újat, mert akkor ingyen van a kártya. Ahhoz már nem volt kedve, szó nélkül megcsinálta az új kártyát. :D
2013. aug. 1. 19:02
 7/10 anonim ***** válasza:

A pótkártyának ugye volt díja?


Úgy is csinálhattad volna, hogy ingyen felmondod az aktuális bankkártya szerződésed. Majd ha nem is akkor rögtön, de másnap új bankkártya szerződést kötsz és új kártyát kapsz. Így nincs pótkártya díj.

2013. aug. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Unicreditnél csináltattam. A Ferenciek terei fiokban megkérdeztem mindent, ők azt mondták, hogy ingyenes, ugy tudom, hogy az elsejéig igényelt kártyák kibocsájtása ingyenes.

Az igénylést a Budaörsi fiókban csináltam, bár hogy miért kell fizetni, azt nem mondta el, csak jajjgatott, hogy kemény 2 ezer forintot kell fizetnem. Valószínüleg a mastercard tagságdíjra gondolt.

Megjegyzem, hogy az elöző kártyának is fizetnem kellett volna Novembertől.

2013. aug. 1. 22:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Diákszámlás vagy?
2013. aug. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Dobbanto szamla.
2013. aug. 2. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!