Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A paypal teljesen biztonságos?...

A paypal teljesen biztonságos? És ha csak pénzt akarok FOGADNI paypalról, jó a sima VISA electron kártya is?

Figyelt kérdés

Még nem tudok sokat róla,de nehéz elhinnem, h ennyire biztonságos legyen, hisz a rendszer elvileg már minden szükséges kódot, számot tud, h leemelhessen pénzt a számláról, hozzá tud férni, nem? (meg kell adni regisztrációnál)

Én is szeretnék csinálni egy paypal számlát, de nem szeretném, ha csak úgy tűnne el pénz a számlámról...

Csak nekem utalnának pénzt paypalon. Nekem OTP junior max kártyám van.


2009. okt. 24. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Az OTP-ben van olyan bankszámla konstrukció, amelyhez tartozik egy "internetes számla" is. Először a bankszámládról átraksz egy kis pénz - mindig csak annyit, amennyi éppen kell - az internetes bankszámládra. Az internetes tranzakciókhoz pedig ennek a számlának a számát adod meg. Így nem tudnak hozzáférni az eredeti számládhoz, és csak annyi pénzt tudnak lehívni, amennyi az internetes bankszámládon van.
2009. okt. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

A paypaltol nem kell fosni, egyszeri 400 forint nak megfelelo dollár a regisztrációs díj ezért kapsz egy kódota bankszámládra amit visszaírva azonosítod a kárytát hogy ténylega tiéd!! Ezután ez az összeg jóváíródik a számládon, és semmi több levonás nem lesz!!


Ha penzt kuldenek neked a paypalon akkor azt elöször el kell fogadnod maskepp nem irodik rá... Aztán utánna automatikusan fogadja ugyanarrol a szamlarol..

2009. okt. 25. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Akkor be kell mennem az OTP-be csináltatni ilyen internetes számlát? És akkor annak a számlaszámát kell majd regelnem a paypalra?.(mert paypal-t mindenképp kérnek)

2009. okt. 25. 11:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem kell, ha a OTP Direkt aktiválva van (Internetes szolgálattás akkor nem kell).

Vigyázz a pénzfogadással, 3,6%+90HUF tól megy asszem 5,x százalékig a levonás.

Szóval kapsz 100FT-ot abból 93ft-ot leadózol a paypalnak...

2009. okt. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

VISA electron kártyával nem lehet paypal-ed, mert csak a dombornyomott kártya jó arra. Nem tudom, milyen konstrukciókat kínál az OTP, de nem hiszem, hogy ennyire megérné neked fizetni az éves díjat, ami junior kártyánál általában nemigen van.

A paypal meg biztonságos, nyugodt szívvel használható.

2009. okt. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pedig itt is olvastam már, h valakinek OTP junior VISA-ja van, és jó a paypalhoz.
2009. okt. 30. 12:02
 7/7 anonim ***** válasza:

OTP-be semmiképpen se menj, az a legszemetebb bank az országban!

Bármilyen bank bármilyen dombornyott kártyája jó a Paypalhez, csak dombornyomott legyen.

Már több bank is vezet ingyen bankszámlát, csináltathatsz egyet, aztán csak annyit tartasz rajta, ami éppen kell.

2009. okt. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!