Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp junior kártya Igénylés?

Otp junior kártya Igénylés?

Figyelt kérdés
Van otp junior kártyâm 13 éves vagyok és valahogy az otp-töl interneten hogy tudok igényelni?
2011. szept. 4. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
De ha van kártyád, minek akarsz kártyát igényelni?
2011. szept. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért hogy tudjak online vásárolni
2011. szept. 4. 22:05
 3/6 anonim ***** válasza:

A mostaniddal nem tudsz? Mert sztem tök drága még egy kártyát csináltatni, egyébként meg sztem nem nagyon lehet neten, csak személyesen, mert alá kell írni (sztem). És mivel kiskorú vagy, kell szülői aláírás is.

De biztos, hogy neten akarsz fizetni? Mármint, a te dolgod, nem azért kérdezem, de nem jó az neked, ha csak átutalsz? Én 25 vagyok, de nagyon kevés dolog jut eszembe, amihez feltétlenül a kártyám kellett, talán csak a repülőjegy-vásárlás. Szóval biztos, hogy netes fizetésre gondolsz, és nem átutalásra? (vaterához, ebayhez se kell kártya, elég a számla)

2011. szept. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az kár,de azért lenne jó mert akkor tudnék venni játékokat telóra
2011. szept. 5. 19:01
 5/6 anonim ***** válasza:

A mostani kártyáddal nem tudsz?

Új kártyához szülői hozzájárulás kell, hiszen kiskorú vagy.

2011. szept. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De tudod, hogy az pénzbe kerül-
2014. jan. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!