Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudnék Visa bankkártyát...

Hogyan tudnék Visa bankkártyát igényelni, és mennyibe kerül ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 16 éves vagyok. Szeretnék internetről rendelni, de szinte mindenhol, ha külföldről akarok rendelni, csak VISA bankkártyával lehet. Nos, ugye nem vagyok még 18, nem is tudom, hogy lehetne-e egyáltalán nekem. Ha tudtok segíteni kérlek írjátok le, hogy hova kell mennem, mennyi pénzt magammal, kivel?!(szülők). Ja és egy utolsó kérdés: Szüleim elég elfoglaltak, de nővérem egész nap ittthon van. Ha vele mennék el akkor is jó lenne? (21 éves). Köszönöm válaszotokat.

2013. aug. 3. 08:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Mastercard-dal is tudsz, az OTP Juniorhoz meg az jár.
2013. aug. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet 18 éves kor alatt számlád. Több bank is kínál diákszámlákat, fiataloknak szóló számlacsomagokat.

Különböző nevek alatt.

Nézd át a bankok honlapjait a fiataloknak való számlák kínálatának vonatkozásában.


Szülőnek veled kell mennie, számlát csak az ő beleegyezésével nyithatsz és rendelkező lesz, tehát hozzáférhet infokhoz és rendelkezhet a számlád felett. Ez 18 éves korodig lesz így.


Ha kiválasztasz egy bankot pl. MKB, akkor be kell menned egy MKB fiókba és ott elintézni. Halom papírt aláírni. Ott majd elmondanak úgyis mindent.


Kártyát is ott választhatsz hozzá.


Kezdőtőke nem kell hozzá. A diákszámláknak amúgy sincsenek nagyon költségei, bár ez most változik sajnos.


Tájékozódj alaposan és beszéld meg a szüleiddel.

2013. aug. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!