Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál érdemes számlas...

Melyik banknál érdemes számlaszámot nyitni?

Figyelt kérdés

A felsoroltak közül melyik banknál érdemes:

Allianz,Budapest bank,Erste,K&H,MKB,Raiffesien


Még nem volt bankkártyám, pályakezdő vagyok.

24/F


2013. aug. 5. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyik sem, Unicredit.
2013. aug. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De az nincs a városunkban, amiket felsoroltam csak az van!
2013. aug. 5. 13:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Tökmindegy, havonta-hetente változnak a díjak.

Amelyik szimpatikus/közel van.

2013. aug. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kb. ezerszer feltették már a kérdést, kérlek nézz már utána, mielőtt kiírod a kérdéseidet...


Amelyik szimpatikus, számlavezetésnek sok költsége egyiknél sincsen (egyelőre).

2013. aug. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
mindenképp még diákszámlát nyiss én pár hete nyitottam az Erstenél és 26 éves korig jó, még az a két év is megéri így megúszod a csomó számlaköltséget, számlanyitás, számlavezetés díjmentes, kártyakibocsátás és éves díj nincs, havi 1 saját ATM ingyenes, átutalás, sms azok amik nincsenek ingyen illetve a havi többszöri felvétel, de ezekért pl otp-ben is fizetni kell, amúgy ők ketten kínálják a legjobb diákszámlát, de az otp junior sajnos csak 24 éves korig jó
2013. aug. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Már csak azért is Erste, mert ennyi idősen már csak ott lehet diákszámlád, ami ahogy az előző is írta, nagyon kedvezményes.


Az Erste diákszámlája amúgy is az egyik legjobb a diákszámlák közül.

2013. aug. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!