Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP SZÉP kártyával online...

OTP SZÉP kártyával online vásárlás?

Figyelt kérdés

Az interticket oldalán szerettem volna jegyet vásárolni vele, de állandóan visszadobta, "Az üzletági követelményeknek nem felel meg" hibaüzenettel. Bankkártyával tudtam vásárolni.

Mi lehetett a hiba? Szívesebben költöttem volna a SZÉP kártyáról.


Ha valaki vásárolt már ilyen felületen, melyik mezőbe milyen adatokat adott meg?


2013. aug. 5. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:

A megfelelő zsebben/alszámlán (szabadidő) van a megfelelő mennyiségű pénz?

A kártyán lévő nevet, a kártya 16 jegyű számát és a lejárati időt kellett megadni az OTP fizetési oldalán.

2013. aug. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Bankkártyásra volt állítva, de a leírtak szerint jártam el.

A kártyaszámot beírtam, alá a lejárati dátumot, a CCV-hez nem írtam semmit. Erre jött a hibaüzenet.

Próbálta úgy is, hogy a CCV-hez beírom a kódot (az, ami alapállapotban a kártyaszám utolsó három számjegye).

Úgy se ment.


Nem jövök rá, hogy én hibáztam-e valahol, vagy a bank oldala rossz.

2013. aug. 5. 19:59
 3/6 A kérdező kommentje:

Ja, van elegendő pénz, 35 ezer van a szabadidő zsebben, a jegyek összesen 2000 Ft-ba kerültek. Zsebet nem kért sehol egyébként, azt nem is értettem, hogy mi alapján oldja meg, hogy honnan emelje le.

De az összes zsebben több pénz van, mint a jegyek ára. (Csak a szabadidő zsebet nehezen tudom elkölteni, ezért örültem meg a lehetőségnek - kár volt)

2013. aug. 5. 20:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom mi lehetett a hiba. Én az OTP felületén fizettem (a kártyáson) neten rendelt kaját szombaton, és jól működött. Kártyatípusnál kiválasztottad, hogy "egyéb"? CVC-hez nem kell semmi, üresen kell hagyni. A kaját kihozták, pénzt nem kértek érte, szóval sikerült. A nevet pontosan írtad?
2013. aug. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Egyéb kiválasztva, név pontos (saját nevemet ritkán rontom el :)), CCV mező üresen.

Akkor a felülettel volt technikai hiba.


Bár az első néhány kísérlet azért hiúsult meg, mert maga az oldal se töltődött be, technikai problémát írt ki.

Utána a SZÉP kártyát nem ismerte fel/el. Végül Mastercard maradt.


De olyan mező tényleg nem volt, ahol a zsebre kérdeztek volna rá.

2013. aug. 6. 06:57
 6/6 Judy72 válasza:
Én ugyanígy jártam hétvégén. Írtam is a Szép Kártya ügyfélszolgálatnak levelet, miután visszajött a válasz, h. csak a honlapon feltüntetett elfogadóhelyeken van lehetőség a Szép Kártyával történő vásárlásra. Utánanéztem, és az Interticket tényleg nincs benne az elfogadóhelyek listájában. Nagyobb gond volt viszont, h. utána próbáltam közvetlenül színházaktól e-ticketet rendelni, akik az elfogadóhely listában szerepelnek, de azoknál sem ment át a vásárlásom. Szóval én inkább banki hibára gyanakszom.
2014. jún. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!