Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tudnátok ajánlani egy jól...

Tudnátok ajánlani egy jól kamatozó banki lekötött betéti lehetőséget?

Figyelt kérdés

a megtakarított pénzemet~560 ezer forintot szeretném lekötni 1 évre, de minden banknál más kamatot szabnak meg, aki nálam tapasztaltabb tudna mondani egy olyat ahová érdemes betenni a pénzt és tényleg kamatozik évente.

a terv az, hogy 1 év után átviszem egy másik bankhoz a pénzt, mert mindenhol csak 1 évre adnak akciós kamatot.



2013. aug. 9. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:

A Gránit Banknál 4,25%-ot adnak 1 éves lekötésre, feltételek nélkül. A számlavezetés teljesen ingyenes, ha nem kérsz bankkártyát.


[link]


Ugyanakkor 560 ezer forinttól ne várj sokat, 1 év alatt 18 564 forintot fog kamatozni.

2013. aug. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akk.hu


kamatozó kincstárjegy

2013. aug. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

komolyan ilyen kevés?_ :D

reklámokba 8-9%-ot emlegetnek, emgm ondtak valami ukrán bankot is ahol 10%ot kamatozna évente.

vagy ezek csak kamuk?

4% az szinte semmi

2013. aug. 10. 12:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha láttál ilyen reklámot, kösd le ott a pénzed. Esetleg, ha egy linkkel megajándékozol minket ezzel kapcsolatosan, szerintem sokan megköszönjük.


Átviheted más országba is a pénzed, én a szerb dínár esetében tudom úgy, hogy 10% körüli betéti kamatok vannak. Ugyanakkor, ha elviszed Szerbiába, mekkora az esély arra, hogy nem tudod értelmezni a kondíciókat, ott hagyod a pénzed és 1 év múlva koppansz, hogy kevesebb lett a nyereséged, mint egy magyar bankban 4%-ért?

2013. aug. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Garantált évi 5 % kamatadó mentesen?

Jó lehet neked, érdekel?

2013. aug. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!