Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik az a gyár ahol esetleg...

Melyik az a gyár ahol esetleg van még felvétel és normálisan fizetnek? Vagy tudna e valaki ajánlani munka lehetőséget?

Figyelt kérdés
Vidéki érettségizett 2 szakmával rendelkező 21 éves fiú vagyok.Ez nem lehet igaz hogy egyáltalán nincs munka lehetőség,egyszerűen nem fér a fejembe.A megye nevét inkább nem írom ide,de egy f.s.Ahogy jön a tél úgy jön a munka nélküliség és jönnek a sorozatos leépítések a gyárakban és becsődölések.Bele fogok zavarodni, az érettségivel meg szakmával kitörölheted,igazuk volt a tanároknak.Nem csak én vagyok így vele hanem sok volt osztálytársam.
2010. szept. 30. 13:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ne higgy a tanáraidnak a diplomával is kitörölhetnéd.


Ezért tüntettünk 20 éve, megkaptuk.

Ennyi

2010. szept. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem értem én ezt az egészet....most csak a megyénk ilyen vagy az egész ország....Kezdek bekattanni hogy hova menjek mit csináljak,ennek még a fele sem vicces, szerintem sokan így vannak ezzel...francba is.Azért aki tudna munka lehetőséget az jelezhetne.
2010. szept. 30. 13:25
 3/14 anonim válasza:
Ózdon megfelel?
2010. szept. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha megmondod milyen szakmád van ,akkor talán tudok neked Angliába melót..Érdekel?
2010. szept. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Anglia??Arra nem gondolsz hogy kéne kezdő lóvé oda is?, nem olyan egyszerű... :S:S De am Anglia kizárva... Pesten ha lenne annak örülnék.
2010. szept. 30. 13:33
 6/14 anonim válasza:
Ózd?
2010. szept. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"most csak a megyénk ilyen vagy az egész ország"


Nem nézel híradót? Mi még jól állunk! Európa egyes országaiban sokkal rosszabb a helyzet fizetéscsökkentés 25% feletti munkanélküliség. A gazdasági világválság hatása még mindíg tart ám!

2010. szept. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Helyileg hol is lenne?
2010. szept. 30. 16:28
 9/14 A kérdező kommentje:
De az ózdi is írhat ide bár nem értem hogy miért nem írt vissza a privát üzenetre.
2010. szept. 30. 16:28
 10/14 anonim ***** válasza:
15:59 es vagyok! Zalakaros, Budapest, Bécs ill jövőre pedig Székesfehérváron nyitok. Szállás miatt nem kell aggódni, jó néhány Borsodi és Szabolcsi dolgozóm van. Nekik vettünk ki egy házat albérletnek, ott laknak. Fejenként kb.10%al szálnak be a havi albérlet árba a maradékot meg pótolom én. 8 an vannak.
2010. szept. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!