Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha nem múltam el 14 éves...

Ha nem múltam el 14 éves hanem pont annyi vagyok, milyen OTP Junior kártyát kaphatok?

Figyelt kérdés
Azért kérdezném mert szeretném használni internetes vásárlásra is viszont nem tudom, hogy kaphatok-e olyat ...

2013. aug. 13. 16:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és bankkártyára gondolok ...
2013. aug. 13. 16:45
 2/6 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy pont annyi vagy, vagy talán ma van a születésnapod? A 14. születésnapod után elmúltál 14 úgymond.
2013. aug. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De az internetes vásárlás nélkülinek 7-14 a korhatára az internetes vásárlásosnak meg 14-24 asszem ... Akkor használhatom az internetes vásárlásosat is?
2013. aug. 13. 18:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha betöltötted a 14. életéved, akkor már igényelhetsz olyan kártyát, nyithatsz olyan számlát, amit a 14 éven felülieknek lehet.


De egyik szülődnek veled kell lennie.


Amúgy meg vannak olcsóbb bankok mint az OTP.

2013. aug. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Például?
2013. aug. 16. 11:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Erste például.


De nézd végig a bankok honlapjait.

2013. aug. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!