Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nav tartozással mit lehet tenni?

Nav tartozással mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Nekem lakáshitelre állami kezességet vállalt az állam, ebből csinált a NAV 7,5 millio ft-ot nekem, amit mindenáron be akar hajtani. Hogy szabadulhatok meg tőle?2gyerekünk van, én gyesen vagyok,a férjemtől fogják levonni?

Kértem fizetés könnyítést, elengedjék egy részét vagy méltányosságból az egészet, vagy adják meg részletre de mindent elutasitottak mondván, hogy nem veszélyezteti a megélhetésünket és fizessük ki egybe.

Könyörgöm...4-en vagyunk a férjem 120-at keres, vannak hiteleink is....

Akkor miért nem veszélyezteti???

Valaki segítsen ha tud!!!

Köszönöm



2013. aug. 16. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

EGyik pillanatról a másikra nem lesz 7,5 milla adósság! (már bocs)

Akkor tudtál volna tenni valamit, amikor a laksáhitelt nem tudtad fizetni. ÍGy elég kevés esély van bármilyen kedvezményre is.

2013. aug. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor rèszletezem : 3 millióról szòlt a szerződèsben a kezessèg vállalás. Ami most 7,5: kamat+kezelèsi költsèg +chf. ...meg az annyuk kínja amit mèg hozzá adtak.

Ès igen, egyszer csak kaptam egy sárga csekket 7,5 milliòrol.

A lakást az eszköz kezelő átveszi.

2013. aug. 16. 23:14
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Csak azt felejted ki a történetből, hogy a lakáshitelre is megkaptad a sárga csekkeket, csak azokat nem fizetted be... Vagy nem így volt?
2013. aug. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Ès igen, egyszer csak kaptam egy sárga csekket 7,5 milliòrol. "


Előtte fizetted a részleteket rendesen? Nem volt elmaradásod?

2013. aug. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér, mi veszteni valótok van. A részletfizetést szerintem meg kell engedniük.

De 120 ezerből az is nehéz lesz, menj vissza dolgozni, 2 éves gyerek már bőven jól érzi magát bölcsiben is.

2013. aug. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
87%

Csak tudnám, hogy mi az anyátokért kell felvenni más hitelt is a lakáshitel mellé ?!


Nem lenne jobb mondjuk 2 évvel tovább dolgozni, abból félrerakni és megvenni ezt azt önerőből, mint izgulni, hogy kitudod-e fizetni a cehhet vagy nem ?!


Az emberek kibsszottul nem tudnak előre gondolkodni... most legyen pénz, ezért felvesz hitelt, abba belese gondol, hogy azt majd ugye visszakellfizetni, thm-el minden szirsz@rral... de nem.. emberünk csak azért is felveszi a hitelt, mert MOST. ebben a pillanatban kell a pénz.


Így jártatok..

2013. aug. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!