Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tudtok olyan ügyvédet aki...

Tudtok olyan ügyvédet aki megoldja a hiteles problémámat, és nem akar lehúzni anyagilag?

Figyelt kérdés
Deviza-hitel megoldás!
2013. aug. 18. 19:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

A kérdező véleményét nem tudom, de szerintem elvileg visszacsinálnak mindent, és elszámolnak. Ha kapott 20mFt-ot a kérdező, és eddig visszafizetett 15milliót, azonnal fizethet még 5-öt. Ha pedig 25-öt fizetett eddig vissza, akkor a bank jön neki 5 millióval. Kamattal nem számoltam, lehet, hogy a jegybanki alapkamattal kell majd számolni. Vagy mással.


Mert amúgy te, cheeky_bugger, te hogy gondolod? Kíváncsivá tettél.

2013. aug. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Ha egy szerződés semmis akkor azonnal visszaáll a szerződés előtti alapállapot.

Vagyis a hitelfelvevőnek egy összegbe, azonnal vissza kell fizetnie a teljes felvett hitelösszeget (nyilván csökkentve a már eddig befizetett részletekkel).


Ez meg egyértelműen nem megoldás egy devizában eladósodottnak sem.

2013. aug. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
"Kiváncsiaknak!" Tudom, hogy nem lesz semmis a hitelem! Eddig fizettem is rendesen, már 10 éve! De, amikor a felvett hitel háromszorosát már kifizettem és még a négyszeresét követelik, na az már kissé pofátlanság! Gondolom Te is ki lennél akadva! Arról nem is beszélve, hogy a bank nem hajlandó alacsonyabb részletfizetést elfogadni! Kedves Kiváncsi, Te mitt tennél az én helyemben? Én is várom a válaszod!
2013. aug. 19. 08:53
 14/21 Flector 67 ***** válasza:

Na megint leírom.

Tegyük fel felvettél 10000 e frankot = 1.4 millió forint kb 10 éve. Ugye? Ma 260 a frank szóval a tartozásod alapból 2.6 millió.

Nem mindegy mit kezdtél előbb törleszteni, a tőkét, vagy kamatot.

Azért egy valamire nagyon kíváncsi lennék, ha nevezetesen mondjuk én vettem volna fel a devizahitelesektől 10 év 1.4 millió forintot, ami ma 2.6 a frank árfolyama miatt, hányan mondanák, hogy "Figyelj, hagyd elég nekem 1.6 millió".

2013. aug. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

# 13


Azt, hogy hazudsz. Komolyan azt akarod nekem bemesélni, hogy felvettél 1 millió forintot (nyilván frankban...), már visszafizettél 3-at és még követelnek 4-et?


Hallod, Andersen már régen meghalt...

2013. aug. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

tegnap 23:58

előttem már leírta valaki, mi történik

ahogyan azt is, hogy ez egy nagyon rossz megoldás... (már, ha bejön)

2013. aug. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Nekem is van devizahitelem. 920 ezer forint volt, még egy-két hónap nyögés után le fog telni. Sima szabadfelh. hitel. 23 ezerrel kezdtem, ma 66-ot fizetek (de volt 69ezer is), s mire letelik, majdnem 3 millát fizetek vissza tokkal vonóval.

A véleményem az, a hülyeség árát meg kell fizetni. Magamat is beleértve. Lehet menni az úristenhez is, de nyerni bankkal szemben nem lehet..... Az én szerencsém, hogy nincs jelzálogom, a házam hótiszta!!!!

2013. aug. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"előttem már leírta valaki, mi történik "


Ah, tehát fogalmad sincs.. OK. :)

2013. aug. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Egyelőre még nem nagyon van precedens arra, hogy csak úgy "megoldódna" a hitelesek problémája.

Egy ügyvéd nem varázsló.

Természetesen mindent meg tud tenni, lehet pereskedni, de, ha a bíróság nem a javadra dönt, azzal nem tud mit csinálni.


Olyan nincs, hogy "megoldja a problémádat", olyan van, hogy korrektül jár el a probléma megoldásának érdekében.


Ez pedig bármelyik ügyvédre igaz.


Az "anyagilag lehúzás" alatt nem tudom, hogy mit értesz, de nyilván lesz munkadíja - ez természetes!

2013. szept. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nem is azt írtam, hogy ingyen, korrekt áron vállalja az ügyet, hogy jól jöjjek ki belőle, mert a bankok egyáltalán nem korrektek! Lehúzzák a deviza-adósokat! Ráadásul egyoldalúan döntenek a kamatemeléssel és a többi tranzakciókkal! Eddig ez volt a leghasznosabb válasz!
2013. szept. 2. 18:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!