Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lizingelt autot kozjegyzoi...

Lizingelt autot kozjegyzoi papirral at lehet venni?

Figyelt kérdés

Egy baratom harom eve hitelre vett egy autot, forint alapu fix torleszto reszletre es meg ket ev van hatra.

Nincs mar szuksege az autora es szabadulna a hiteltol (havi 50ezer),

Jon a baba es eleg nekik egy auto.

A kerdesem hogy annak ellenere hogy megbizom benne szeretnem ha ugyved/kozjegyzonel irnank egy papirt hogy ho/naptol en fizetem es a hitel lejartaval nem tart igenyt az autora.

Hol ugyved v. kozjegyzo?

Nekem kell megfogalmazni?

Vagy eleg otthon ket tanuval megirni?


2013. aug. 19. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
nem egyszerűbb együtt bemenni a lízingcéghez, és hivatalosan lepapírozni? arra nincs mód?
2013. aug. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos a hitel atvallalas 400ezer ft lenne, meg kerdeztuk voltunk bent.

Az en hivatalos fizetesem 90ezer, nem is biztos hogy a bank engedne a hitel atvalalast.

2013. aug. 20. 10:01
 3/4 anonim ***** válasza:
400eFt?!? Azt a mindenit! Hát, kényes ügy lehet ez. Rendben, leírjátok, hogy nem tart igényt az autóra. Mi van, ha aztán mégis?
2013. aug. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Semmi különös, ennyibe kerül a hitel át vállalás. Ha egybe fizetnénk ki akkor meg "büntetést" kellene fizetni vagy mit nem tudom de azt mondta az ügyintéző hogy akkor jóval több lenne mint ha a részleteket fizetnénk.

Igen, ezért gondoltam ügyvéd vagy kozjegyzore csak nem tudom hogy melyik.

2013. aug. 20. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!