Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van egy gépjárműhitelem, ha...

Van egy gépjárműhitelem, ha veszek fel Providentet lefoglalhatják a lízingelt kocsit? Vagy össze tudják vonatni a kettőt?

Figyelt kérdés
Szóval van még bő 2 évem egy gépjárműhitelből(havi 16ezres). Az autó, amire a hitelem van, kezd széthullani, rá kellene költeni, de nincs pénzem. Gondolkodtam rajta, h vszek fel Provident hitelt, amire havi 8000-et kéne durván fizetni(már utánanéztem). Viszont, ha esetleg nem tudom fizetni, össze tudják vonni a Merkantilos gpj-hitelemmel? Vagy le tudják foglalni a kocsit? Hozzátartozik még, hogy egy szerelő ismerősömnél is van két autóm, amik szét vannak esve, de forgalomban vannak, nem tudom eladni mert nincs rajtuk biztosítás és az ismerősöm is szemétkedik, mert két éve nála vannak és nem akarja visszaadni (vidéki raktárában), tehát olyan mintha nem is lennének.
2012. márc. 1. 21:01
 1/2 A kérdező kommentje:
Hogy érthető legyen, 16000-et még valahogy kifizetek, de 24-et már nem biztos, h ki tudnék nyögni rendszeresen. És inkább nem az autóhitellel szórakoznék.
2012. márc. 1. 21:06
 2/2 anonim ***** válasza:
A lízingelt aztó nem a te tulajdonod, hanem a banké, így azt nem tudják lefoglalni. De ha a Providentes hitel miatt negatív adós leszel a KHR-ben, azért a bank felmondhatja a szerződést. Illetve ha a Providentes hitel behajtásra kerül, és leveszik a fizetésed akár 33%-át, akkor valószinűleg a 16000 se fog menni.
2012. márc. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!