Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Létezik-e olyan hitel, amit a...

Létezik-e olyan hitel, amit a felvétel utáni X évben nem kell elkezdeni törleszteni?

Figyelt kérdés

Fel szeretnék venni valamennyi pénzt, de az első pár évben nem tudok törleszteni belőle, mert nem lesz (sok) jövedelmem, viszont később vissza tudnám fizetni. Létezik-e ilyen konstrukció?


Kérlek titeket a kérdésre válaszoljatok. Nem véleményekre, tanácsokra van szükségem, hanem a kérdésem válaszára.(2x-ra teszem fel a kérdést, mert az előző próbálkozásomnál eléggé elterelődött a téma a kérdésemről, így inkább töröltem.)



2013. aug. 20. 01:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem létezik ilyen hitel a diákhitelen kívül.
2013. aug. 20. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Te nem tudsz kérdést törölni, csak a moderátorok.


De fogd már fel, hogy nulla jövedelemre és fedezet nélkül egy bank sem fog neked hitelt adni, úgy meg főleg nem, hogy x évig nem is kell törlesztened. A bank nem szeretetszolgálat!!!


Egyetlen lehetőség a diákhitel, illetve a diákhitel2.

2013. aug. 20. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

diákhitel2-t nem tudom felvenni.



A kérdésem a hitel létezéséről szól (hogy most van-e jövedelmem, fedezetem stb lényegtelen, tudom hogy ebbe 100 bele akarnak majd kötni, de kérem ne tegyék).


Továbbra is kérem azokat, akik a te ostoba, ne vegyél fel hitelt, úgyse kapsz hitelt válaszokat akarják adni, ne tegyék, mert engem nem ez érdekel.

2013. aug. 20. 02:35
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Feltettél egy kérdést: van-e olyan hitel, amit nem azonnal kell elkezdeni törleszteni?


Válasz: nincs.


A másik kérdésnél meg kiderült, hogy se fedezeted (értékes tulajdonod), se rendes fizetésed sincs ehhez, arra meg nemhogy a nemlétező késleltetett törlesztésű hitelt nem kapsz, de semmilyet sem, még a pióca Providenttől sem.

2013. aug. 20. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem megsértődni kell, hanem gondolkozni.


A pénzintézetek nem osztogatnak úgy pénzt, hogy valakinek nincs jövedelme és/vagy (ha nagyobb összeg) nem terhelhetik rá egy ingatanra.


Van ingatlanod?

Van fix jövedelmed?


Ha a két kérdésre "nincs" a válasz, akkor tök mindegy, hogy azt mondjuk, hogy X bank ad olyan hitelt, hogy 1 évig nem törlesztesz, veled akkor sem állnak szóba.

De olyan, hogy felveszel egy nagyobb összeget (gondolom milliókról van szó, minimum 2-ről hiszen több évre kell) és pár évig nem kell törlesztened, olyan NEM LÉTEZIK!!! Érted? NINCS! (és itt a kérdésedre a válasz) A bank nem szeretetszolgálat, neki nem az a lényeg, hogy te tanulj, hanem az, hogy a pénzét visszakapja és még nyerjen is az ügyön.


Nekem régebben volt egy szabadfelhasználású hitelem (900 ezer), jövedelemigazolás kellett, a cégtől nyilatkozat hogy nem állok felmondás alatt és a cég sem felszámolás alatt, ingatlan tulajdoni lap, stb. És azonnal kellett fizetni, a következő hónaptól.


Szerinted ha lenne ilyen konstrukció a jövedelem nélkülieknek, akkor nem mindenkinek az lenne, mert juj de jó hogy osztogatja a bank a milliókat, aztán évek múlva ha kedvünk úgy tartja majd visszafizetjük????


És az a nagy baj, hogy te még egyetemista vagy, nem is a tanulatlan 8 általánossal rendelkező takarító és a pénzügyi alapokkal nem vagy tisztában. Az marha fontos, hogy a gimiben a függvény zérushelyét ki tudják számolni, de a mindennapi élethez szükséges ismereteket nem tanítják.

2013. aug. 20. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem letezik ilyen hitel. A bank egy hitelkerelemnel legeloszor a hitelkepessegedet vizsgalja. Van e rendszeres, megfelelő összegű jovedelmed es bizonyos esetekben megfelelő értékű ingatlanod. Amennyiben megfelelsz a feltételeknek, akkor folyósít hitelt. Törlesztés mar a hitel folyósítása utani elso hónaptól történik.
2013. aug. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű: van 100.000 Ft-od. A haverod kölcsönkéri. Semmilyen fedezete nincs, de MEGÍGÉRI hogy 2 év múlva elkezdi törleszteni. Te adnál neki?
2013. aug. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Osztom a többiek hozzászólását.

Nem létezik semmilyen olyan lehetőség ami a te igényeidnek megfelelne.

Egy mondattal leírva: Nincs ilyen hitel.

2013. aug. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is osztom a többiek hozzászólását, de még hozzátenném: buta vagy fiam. Szégyeld magad hogy másodszorra is ilyen butaságot kérdezel.
2013. aug. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyetemista vagy, a diákhitel miért nem jó? Ahhoz semmi nem kell, csak az, hogy legyen hallgatói jogviszonyod. A diákhitel 1-et arra költöd, amire akarod, mondjuk félévente max 200000-et tudsz felvenni, ha államira jársz, 250-et, ha önköltségesre.
2013. aug. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!