Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákhitel 1 kérdés: ha lemondo...

Diákhitel 1 kérdés: ha lemondom most augusztus 26 körül,30 vagy 31-én még vissza tudom csinálni?

Figyelt kérdés

Nem állunk jól anyagilag, de anyának lehet sikerül munkahelyet váltani (lehet, jobb lesz a fizuja)


Ha most bemegyek az otp-be és lemondom a diákhitel 1-et, (mert ezt akarom csinálni... ) de mégis úgy alakulna, kellene: fel tudom még venni augusztus 31-én? Dolgozom, és nem akarok várni amíg kiderül anyának sikerül-e az új állás... nem tudom időm sem lesz bemenni?



Vagy ez így az otp-ben nagyon hülyén jönne ki? (két különböző fiókba mennék) így lehet módosítani vagy ez ki van zárva?


2013. aug. 22. 21:53
 1/1 anonim ***** válasza:

De ezt minek tennéd meg?


A Diákhitellel b@@szakodni szeptember 15-ig lehet. Vagyis addig még lemondhatod bármikor.

Ha anya kap munkát, akkor ráérsz lemondani 15-ig, ha nem kap, akkor nem tettél feleslegesen két kört sehová.

2013. aug. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!