Nemeth94 kérdése:

Mikor jön meg a pénzem?

Figyelt kérdés
A mai nap folyamán többen jelezték hogy ők megkapták a bérüket viszont én nem. Az utalás egy szomszédos városból történt lehetséges hogy holnap már feltudom venni?

2013. aug. 23. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Tök mindegy, Magyarországon melyik településről történt az utalás melyik településre, aznap oda szokott érni mikor utalják. (Ez alól egyedül az OTP kivétel, mert ők néha "ülnek" rajta még egy két napot). OTP-s vagy?
2013. aug. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
utalást követő négy órán belül a számládon kell lennie
2013. aug. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Pár óra alatt a számládon kéne lenni a pénznek.

Holnap szombat, de hétfőn azzal kezd a napot, hogy utána érdeklődsz a munkahelyeden, nem rontottak-e el valamit.

2013. aug. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem mindenfajta átutalásra (papír alapúra nem) és nem minden bankra érvényes a 4 órás szabály: [link]

Ma pénteki nyitva tartással dolgoznak a bankok az aug. 19-i munkanap áthelyezés miatt.

2013. aug. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen otp s vagyok de ma reggel sem érkezett meg a pénz. Most mondták hogy lehet csak az kap akiknél 3 gyerek van illetve aki roma származású mert csak ilyen emberek kapták meg. Azért ez nagyon nagy szemétség hisz én egész nyáron bent voltam a 40-50 fokos konyhán...
2013. aug. 24. 10:46
 6/7 anonim ***** válasza:
AKinek 3 gyereke van vagy roma? És ezt a bank meg honnan a jó fenéből tudja? :D
2013. aug. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak azoknak küldik el a pénzt mert ez igazából ösztöndíj volt a nyárra
2013. aug. 25. 01:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!