Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha egy parókát rendelek,...

Ha egy parókát rendelek, netről, amit csak előre banki átutalással lehet fizetni, azt hogyan kell?

Figyelt kérdés
tehát, rendeltem egy parókát, amit külföldről hoznak be, de egy lány bankszámlájára kell befizetni a pénzt, mert ő hozza ki. A paróka 4300 ft + a postaköltség. Mivel még soha nem csináltam ilyet, ezért apumat kértem meg hogy segítsen, aki segít is, csak mondjátok meg hogy hogyan kell átutalni, milyen kártya szükséges hozzá, és stb.

2013. aug. 31. 10:43
 1/3 A kérdező kommentje:
rendelnék*
2013. aug. 31. 10:47
 2/3 anonim ***** válasza:
Akinek befizeted az összeget gondolom megadta a bankszámlaszámát és a nevét. A legegyszerűbb ha elmész a bankodba és ott kéred hogy utaljanak rá.
2013. aug. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm:D
2013. aug. 31. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!