Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Takarékszövetkezeti bankszámlá...

Takarékszövetkezeti bankszámláról (forint) tudok eurót utalni német banknak?

Figyelt kérdés
13 eurót kell utalnom, mert német erkölcsi bizonyítványra van szükségem. Takarékszövetkezetben van bankszámlám.

2013. szept. 4. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudsz, de a költsége több lesz, mint maga az átutalt összeg.
2013. szept. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem euro számlám van és utaláskor ha magyarba utalok és forintot, akkor átszámítják mintha megvették volna tőlem + eur3 (kis összeg esetében), egyszerűbb ha ugye kapsz bankszámlaszámot tőlük és a bankba be ballagsz készpénzel és ráteszed a számlájukra a nevedet kérni fogják és igazából a címed is de a megjegyzésbe bele tudod rakatni miért is küldöd nekik. Csak ezért ne nyiss euro számlát és Ft számláról ne verd magad ktsg-be :)
2013. szept. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

én írtam a #2-est

folyt.: mindegy, hogy melyik bankba ballagsz be, nem fontos a takszövbe, ha van magyarba olyan bank ahol a számlájuk van, az a legjobb, ha nincs kérd el tőlük a a "SHIFT" és az "IBAN" kódjukat is a számlaszám mellé.

2013. szept. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Megoldottam.
2013. szept. 5. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!