Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen használt autót ajánlaná...

Milyen használt autót ajánlanátok 5-600 ezer forint között?

Figyelt kérdés
Leginkább a Német autókat nézegetem. Vectrát nem szeretnék, már volt kettö is. Az Audi A4-es, és a VW Passat tetszene igazán. Ezeknek mik a jellemzö hibái, mire figyeljek oda, mire számítsak. Napi használatra kellene, heti 200 km-t vezetek kb. Az 1.9 Tdi tényleg keveset eszik? Télen indul-e? Benzines-1.9 Tdi pro és kontra? Más autókat is nyugodtan ajánlhattok.

2013. máj. 12. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
keveset eszik és indul ha nem fos dízelt öntesz bele hanem minőségit pl OMV-set. ennyi futásnál inkább diesel mint benzin, bár utóbbi egyszerűbb kevesebb tud elromlani. ennyiért tiptopot nem fogsz kapni, alaposan meg kell nézni hol rohad vagy mi nem megy rajta.
2013. máj. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha dízelt szeretnél én a honda acordot ajánlom az utastere akkora mint egy A6 audinak a fogyasztása országúton 5-5.5 liter

Télen is könyen indúl a dízel sőt tán még könnyeben mint a benzines persze ha jó benne az izzítás.

Csak anyira vigyáz télen ha nem kútról hanem trakisoktól stb helyekről tankolsz akkor vegyél dermedés gátlót a gázolajhoz mert lehet hogy még a nyári gázolajat adják amiben nincs dermedés gátló szer :)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


nagy kényelmes megbízható autók :)

2013. máj. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

vagy esetleg ha nem irtózol a suzukik-től ennyi pénzből egy jó állapotút swiftet is lehet venni 2002-2003-as évjaratút alacsony km futással


[link]


[link]


[link]

2013. máj. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2013. máj. 13. 19:18
 5/10 anonim válasza:
Én azért még hozzászólnék...Nekünk Audi A4 Avant 1,9 TDi Quattro 110 van, 97'-es. Simán 5 alatt van a vegyes átlagom, és ha normálisan szervizeled egyedül csak a sok lengőkarra kell figyelni...örök élet meg egy nap!...havi 2000 km-t megyünk vele.:D én a te helyedben ezt venném:D
2013. máj. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Jah és még annyit, hogy télen, -17 fokban, izzító gyertya nélkül (ugyanis ki volt menve 3 is) 2. indításra indult :))
2013. máj. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"ma 11:40"


nagyon megköszönhette a motor a jó kis száraz hidegindítást így, az a blokk sincs platinából.

2013. máj. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
5: Hohóóó! Ez az amit én akarok!
2013. máj. 16. 15:42
 9/10 anonim ***** válasza:

Audi qutroo 5 alatt a vegyes fogyasztása na persze az országúti igen 5 liter körűl van,de a vegyes fogyija nem . itt vanak az a4 1.9 qutró dízel fogyasztás adatai és az vegyes fogyasztása az 6 liter nem pedig 5


Audi A4 Avant 1,9 TDi Quattro


Ezel szembe az akord amit linkeltem még kevesebbet is fogyaszt ráadásúl sokal nagyobb az audi a4-nél és az alkatrészek is olcsóbbak hozzá


itt a honda acord fogyasztás adatai

[link]


De ha neked egy kisseb audi a4 kel akkor vegyél azt

2013. máj. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

bocsi az audi a4 quatroo 1.9 dízel fogyasztásához itt a link ez lemaradt


[link]

2013. máj. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!