Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kaptam egy cetelem hitelkártyá...

Kaptam egy cetelem hitelkártyát, egyenlőre nem szeretném aktiválni csak akkor ha mindenképp szükségem lesz rá. Van valami határideje a kártya aktiválásának vagy ezt megtehetem később is akár 1-2 év után?

Figyelt kérdés
2013. szept. 7. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem kérted, csak adták, akkor a legjobban akkor jársz, ha AZONNAL megszünteted. Ha nem, akkor simán elkezdenek felszámolni rendelkezésre állási vagy egyéb díjakat, amikre aztán már kamatokat is pakolgatnak. Aztán ha tényleg annyira kell, hogy az az utolsó (egyben legrosszabb) lehetőség, akkor használod fel (a Cetelem hitelkártyánál nincs visszatérítés és egyebek, tehát nem tudsz vele jól járni).
2013. szept. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

Később nem igen tudod aktiválni. De az aktiválás nem jár semmilyen kötelezettséggel.Akkor használod, amikor akarod.

De ha nincs szükséged a hitelre évekig, akkor luxus a számlát fenntartanod, mert költségekkel jár.

2013. szept. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson aktiválni!! Rengeteg költséget számítanak fel rá, amiből a főnöknek lesz Audija. Korábban mindenkinek kiküldték, ha kérte, ha nem. Sokan aktiválták, mondván, jó az, ha van. Dobd a kukába! Szüntesd meg, véletlenül se használd a hitelkártyát!
2013. okt. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!