Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik lenne az ésszerűbb...

Melyik lenne az ésszerűbb döntés? Lehet belőle bíróság vagy rám terhelhetik a pénzt? Jogtalanul?

Figyelt kérdés
Tartozok a vodafonenak 22000-ftal jogtalanul, mert egy havi fixes kártyát rendeltem, de nem vettem át és ennek havidíját próbálják behajtani . Már ott tartunk hogy a vodafone által felfogadott ügyfél felszólító levelet küldött, hogy amennyiben nem egyenlítem ki a tartozásom bíróság plusz járulékok, ügyvéd. Stb.
2013. szept. 9. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha szerződést kötöttél a havi fix kártyáról akkor nem jogtalan a követelőzésük..

A szerződés kötés akkor is érvényes, ha eleve szerződésben vagy a vodafonnal, és email-ben vagy telefonon módosítást kérsz (ez esetben havi fix kártya)

2013. szept. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha te rendeltél egy szolgáltatást - amit utána baxtál átvenni - attól még az a követelés teljesen jogos! Esetleg nem úgy kéne intézni azt, ha meggondolod magad, hogy nem veszed át, hanem úgy, hogy LEMONOD. De a legjobb lenne nem kötögetni ész nélkül szerződéseket.
2013. szept. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerződést csak szóban kötöttük.
2013. szept. 10. 10:02
 4/5 anonim ***** válasza:
A szóban kötött szerződések már 1959 óta teljesen érvényesek. Ez nem mentség.
2013. szept. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 lcps ***** válasza:

Írásban mond le hivatkozz, a szóbeli korábbi lemondásodra.

(aztán fizesd be ha nem engedik el)

2013. nov. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!