Visszautalják?

Figyelt kérdés
Nem tudtam hogy a behajtó cég zàrolta a kàrtyámat. Ajànlott levelet nem kaptam róla! Pàrom elutalta a munkabérét tudatlanul...azonnal levették. 115.000 ft-ot. Ugye ez törvénybe ütközõ!? Van remény hogy visszautalják?
2013. szept. 10. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
A párod munkabére a te számládra ment? Ki utalta oda, a párod, vagy a munkáltatója? És miért oda? Egy számlát használtok ketten? (egyébként jogtalan...)
2013. szept. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mármint hogy azonnal leszedték..
2013. szept. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Pàrom utalta az én.szàmlàmra.
2013. szept. 10. 18:48
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Az nem jó, ha a párod utalta .. ha a munkáltatója utalta volna, szerintem az más lett volna (mert az nem a te pénzed) igy viszont olyan mintha a párodtól kaptad volna.. e célra, hogy a tartozást levegyék róla.. Szerintem hívd fel holnap a behajtó céget, és kérdezz rá.
2013. szept. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Nem fogják visszautalni, perelheted Őket, ha a bíróság megítéli visszakapod. (nagyon kicsi esély)
2013. szept. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

De nem vettem àt semmilyen levelet arról h zàrolva van! Ilyen nincs!!!

Nyìlvàn nem utalta volna rà ha tudjuk!

2013. szept. 10. 19:11
 7/12 anonim ***** válasza:
A behajtócég azonnali beszedési megbízást (inkasszót) tett a számládra. Ennek pont az a lényege, hogy nem értesítenek róla előre, hogy ne tudd lenullázni a számlád még az inkasszó előtt.
2013. szept. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Senki nem érti?? :(

Ez hol törvényes? Elvették az én fizetésem önhibánkon kívül a páromét is!!!

Itt vagyunk 0 ft-al! 2 gyerekkel, se albérletet se csekkeket nem tudtunk fizetni!

Nem hagyhatnak egy családot bevétel nélkül!

Nem tudom minek tettem fel a kérdést? Tudom rá a vàlaszt!!!

Ha nem utalják vissza beperlem õket!

2013. szept. 10. 20:48
 9/12 A kérdező kommentje:

Meg van a szàmlatörtênet feltüntetve hogy "munkabér" !!!

Párom fizetése, keresete! Párom nem tartozik nekik!

Csak én!

Abszolút jogellenes!!!

Csak attól tartok pàrom ràjukborítja az asztalt!

2013. szept. 10. 21:08
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Talan azelott kellett volna megoldast keresni, mielott vegrehajtasra kerult a sor. Ket gyerekkel, alberlettel, csekkekel kicsit nem art elore gondolkodni...
2013. szept. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!