Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Neten szeretnék venni valamit....

Neten szeretnék venni valamit. Akkor a bankszámláról át kell utalni a másik 'fülbe'? [Bőv. Lent]

Figyelt kérdés
Tehát bementem a bankomba (otp) és ott adtak pár adatot.: Bankkártya szám CVV , CID kód, bankszámla keletkezése (angolul expery date, magyarral nem vagyok biztos h mi).Azt is mondták h itthon neten keresztul menjek fel a honlapjukra és ott át lehet utalni arra a fülre ahol a neten lehet vasarolni. Át is utaltam itthon 3 lépés volt. De nem jött még meg rá a pénz. Ez volt az előszó most a kérdéseim: Ha az adott oldalon csak bankszamlaszamot , expery datet meg CVV kódot kérnek akkor tulajdonképpen helyesen tettem h átutaltam a másik fülbe vagy nem kellett volna? A másik kérdésem h az utalás mikor jön meg kb a másik 'fülre' ? Lehet h csak holnsp?

2013. szept. 15. 14:45
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és mindenkinek megy a zöld pacsi !
2013. szept. 15. 14:52
 2/2 anonim ***** válasza:
hatalmas segítség lenne, ha tudnánk milyen számlacsomagod van és milyen típusú kártyád ;)
2013. szept. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!