Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bankot ajánlanátok a...

Melyik bankot ajánlanátok a megtakarításotok kezelésére?

Figyelt kérdés
Először is leszögezem,hogy nagyon buta vagyok a témában.Mindig is készpénzes család voltunk,nem tartottuk bankban a pénzt.A fizetésünket is mindannyian készpénzben kapjuk.De most arra gondoltunk,hogy inkább bankban tartanánk.Nézelődtem már interneten,de nem lettem sokkal okosabb.Minden hónapban betennénk azt a pénzt,amire "nincs szükségünk".Szóval nem egy összeget szeretnénk,hanem havi fizetést.Ez kb 300 ezer lenne havonta.Ha két évre lekötnénk,akkor mire számíthatnánk kamat ügyben?És melyik a "legjobb" bank?
2013. szept. 15. 20:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Attól függ, h ennek a havi pénznek mennyire kell likvidnek lenni.

Ha nem fontos, akkor inkább értékpapír számlára érdemes rakni, vállalati kötvénybe, kincstárjegybe, kötvény befektetési alapba.

Ha szeretnéd néha használni is ezt a pénzt, illetve a számláról utalni másnak (közüzemi számla stb) akkor a Rajfi 0-ás csomagját ajánlanám.

2013. szept. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!