100. 000 forintos limit esetén 24 óráként vehetek föl ekkora összeget vagy mondjuk éjfél elött majd éjfél után is lehetséges ATMből?

Figyelt kérdés
2013. szept. 17. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Naptári nap számít. Egyébként meg bemész a bankba, és átállíttatod a pénzfelvételi limitet. Saját magad szabod meg, csak általában szerződéskötéskor senki nem foglalkozik vele, csak aláírja a 100ezret, amit alapból ráírnak.
2013. szept. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Legtöbb helyen 23:59 után újrakezdődik a számítás, tehát 00:01kor megint vehetsz fel. Viszont tudok olyan bankról, ahol az elmúlt 24 óra számít.


Amúgy ilyen téren a legjobb a Budapest Bank, ott SMS-ben tudsz változtatni a limiten, és fél percen belül változik. Ha nagyobb összeg kell nekem, simán átálítom fizetés előtt 1 perccel, majd fizetés után visszaállítom.

2013. szept. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahol én vagyok ott 24óra számít(külföldi kártya), és a limitemelés sem olyan egyszerű,valamint 24óra/700ezer fölé egyáltalán nem engedik emelni.



A Magyar bankoknál tudtommal a naptári időpont számít.

2013. szept. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!