Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Árvereznek vagy vonnak először...

Árvereznek vagy vonnak először jelzáloghitelnél?

Figyelt kérdés
A férjem felvett egy jelzálog alapú kölcsönt az én nevemre.A tudtommal.Ő adóstárs, és a jelzálog alapjául az ő nevén lévő ingatlan van bejegyezve.Válunk és nem tudom,hogyha nem fizeti tovább a hitelt,akkor először az én fizetésemből kezdik vonni,vagy az ő házát kezdik árverezni?

2013. szept. 20. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem fizeti akkor először a te pénzedből vonják le ha tudják.. A fizetésedből.
2013. szept. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 rnesos válasza:
Mi az, hogy a te nevedre ő vett fel hitelt? Te nem írtad alá? Akkor ez okirat hamisítás. Egyébként először mindig az adóstól próbál a bank pénzt szerezni, aztán az adóstárstól. Sajnos ez nálad is így lesz.
2013. szept. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!