Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi a providentnél a hitel...

Mennyi a providentnél a hitel elbírálás ideje?

Figyelt kérdés
Igényeltem hitelt a providentnél, nem az otthon szolgáltatás választottam. Mennyi idő míg elbírálják, hogy megkapom-e a hitelt?

2013. szept. 23. 12:47
 1/2 anonim válasza:
Maximum 48 óra, de nekem már másnak telefonáltak.
2013. okt. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

üdv

segítésget szeretnék kérni:(hétfőn délelőtt 10.30kor voltam bent személysen ügyfélszolgálati irodában...megcsináltuk a papírokat(hozzáteszem a hölgy a decemberi keresetem irta be..mikor decemberben 10napot voltam betegn...57et irt be pedigjo pár éve minden hónapban a keresetm 81ezer ft sztem bnem mindegy szte igen)hát gondolom most e miatt nem fogom megkapni a hitelem....pedig már régóta fizetem rendesen a hitelem és llegalább 3.-4 éve jo ügyfelel vagyok a providentnek..letelt a 48ora tegnap reggel...rájuk telefonáltam dlkben tegnap megigérték estig vissza szolnak kapok vagy sem....DE NEM HÍVTAK...gondolom mivel 48órán tul vagyok már nem kapok hitelt:(De ezt nem lehetne a megigért 48orán belül közölni????mit tegyek???Már ne reménykedjek???előre is köszönöm a választ!Szép napot mindenkinek Tüüdy

2014. jan. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!