Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Telenor ellenőrzi előfizetés...

A Telenor ellenőrzi előfizetés elbírálásakor, hogy a kérelmező személy BAR (KHR) listán szerepel-e vagy sem?

Figyelt kérdés
Kérem csak olyanok írjanak, akik tényleg tudják és nem csak tippelnek.

2013. júl. 22. 12:28
 1/3 anonim válasza:
Biztos vagyok benne,hogy nem!Mivel a Telenor nem pénzintézet.Nincs jogosultsága!Ha ellenőriznék nekem sem lenne náluk előfizetésem..
2013. júl. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első válaszadónak 100%-ban igaza van. De egy apróságal ki egésziteném! Ma már a telefon szolgálatókanak is van egy közös "Fekete" Listájuk. Ehhez az úgynevezett fekete listához mindegyik telefon szolgálató hozáfér. Erre a "Fekete" listára akkor kerülhetsz ha egy adott telefon szolgálatónál nem fizeted a havi előfizetési dijadatt. A fekete litáról csak az a telefon szolgálató vehet le a listáról amelyik rá tett tégedet. De ez a "fekete" lista nem össze keverdnő a KHR listával, amelyre a bankok tsznek ha nem fizeted ki a hiteled! Ez a telefon fekete lista arra szolgál hogy ne tudj telefont venni, illetve ne tudj előfizetést kötni a telefon szolgálatóknál ha akárcsak egynek is tartozól.
2013. szept. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az miert volt pl az en esetemben, hogy t-mobile-os tartozäsom van, idöközben megvältozott a vezeteknevem, es simän kaptam elöfizut a telenornäl? :D

Egy vezeteknev ennyit szämitana? Beirtäk a lanykori nevemet is, megsem adott ki nekik semmit.

2013. nov. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!