Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP banknál ha befizetnek a...

OTP banknál ha befizetnek a számlámra mennyit vonnak le utána?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy aki befizetni annak ez ingyenes, de ahova befizetik bankszámlára onnan tranzakciós díjként levonásra kerül bizonyos összeg.Erre lennél kíváncsi,mert egy aukciós portálon vásároltam, szeretném kiegyenlíteni az összeget, szemben van nálunk OTP bank,de az eladó azt kérte utaljak mert a befizetésnek is van költsége.

Köszi a válaszokat!


2013. szept. 27. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs költsége a befizetésének az OTP banknál.
2013. szept. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A befizetésnek senki számára nincs költsége.


Én a zsebpénzem készpénzbe kapom és kb. a felét minden hónapban befizetem egy OTP fiókban a saját bankszámlámra. Szóval csak látnám ha vonnak le ezért költséget (mert én vagyok a befizető és a fogadó is). De nem vonnak le semmit.

2013. szept. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!