Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy hozhatok létre virtuális...

Linkoln kérdése:

Hogy hozhatok létre virtuális bankkártyát? OTP, és ERSTE számlám van, valaki akinek van, leírná hogy hogy csinálta?

Figyelt kérdés
2013. okt. 2. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
OTP-nél: bementem a legközelebbi bankfiókba, és megcsináltattam...
2013. okt. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Eddig világos.

Mennyiből tart? Van fenntartási költséged? Vagy egy weblap ahol informálódhat róla az ember?

2013. okt. 2. 21:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A bank honlapját már próbáltad? Ott mindent megtalálsz.
2013. okt. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Mennyiből tart?"


5 perc, vagy annyi sem. Persze ha sokan vannak akkor várni kell, az plusz.


"Van fenntartási költséged?"


A virtuális kártyának nincs költsége (NET számlacsomag esetén legalábbis). Sőt, mivel saját számlacsomagon belüli, így tranzakciós adó sincs az ide-oda utalgatás közben.


"Vagy egy weblap ahol informálódhat róla az ember?"


Az OTP bank honlapján, főleg a hirdetmények között.

2013. okt. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 lolek válasza:
a net számla csomagnak pedig van költsége.1200-1300 körül van.ingyenes pénz felvétel nincs.ingyenes nettes utalás nincs.tehát ha nem feltétlenül fontos,az OTP nél nem éri meg.tudom mert nekem is az van.váltani akartam kisebbre,ill. olcsóbbra,de amivel olcsóbb annak az alapdíja annyival több más járulékos költsége van.ennek nincs párnapja hogy utána jártam
2013. okt. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Összesen nincs 1200Ft a banki költségem (havonta), és ebben utalások és SMS-értesítők is vannak (499Ft a NET számlacsomag díja, de valóban nincs ingyenes pénzfelvétel)... Jelenleg egyébként a Simple a legolcsóbb számla az OTP-nél, de amúgy szerintem bármelyikhez igényelhető a virtuális kártya.
2013. okt. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!