Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Használ valaki közületek...

Használ valaki közületek OTP-s virtuális bankkártyát? Ha igen, bevált?!

Figyelt kérdés
Utazást szeretnék online vásárolni vele, vannak ilyesmire korlátozások?
2011. szept. 12. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Webkártyával bármit vehetsz a neten, mint a normál dombornyomottal. Csak itt nem a rendes kártyádnak adod meg az adataidat, hanem ennek a virtuálisnak.
2011. szept. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

És ennek a Webkártyának is megvannak ugyanazok az adatai, mint a dombornyomottnak? (Utolsó három számjegy, lejárati idő, kártyaszám.) Így is, hogy "csak" virtuális?

2011. szept. 12. 15:46
 3/8 anonim ***** válasza:

elvileg ugyanolyan kártya, mint a dombornyomottak. Mi használtunk ilyet, volt, hogy pl. repülőjegyvételnél nem fogadták el - máig nem tudom miért. Akkor a dombornyomottal vettük a jegyet.

Van ennek is ellenőrző kódja, meg mindene, csak fizikailag nincs kártya, így nehezebb elhagyni :)

2011. szept. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hány éve volt, hogy nem fogadták el repülőjegy vásárláshoz? És utazási iroda volt vagy légitársaság, aki nem fogadta el?
2011. szept. 12. 19:01
 5/8 anonim ***** válasza:
légitársaság (ut. irodával nem szoktunk menni), de már nem emlékszem sajnos melyik. Pár éve volt...
2011. szept. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is úgy igényeltem annak idején, hogy virtuális VISA kártya. Aztán kaptam kártyaszámot, csv kódot, lejáratot etc. és csak most, három év múlva, mikor lejárt és küldték az új virtuális kártya adatokat akkor szembesültem a ténnyel, hogy nem VISA kártyám van, csak MasterCard-om

Így már értem, hogy itt-ott miért nem fogadta el egy-egy webáruház...

De remek dolog, csak azt a lóvét bukhatod el esetleg, amit éppen a vásárlás előtt rátoltál arra a külön számlára, amivel menedzseled...

én szeretem, nekem bevált.

2011. szept. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszönöm, hogy válaszoltál! De nem értem, hogyan bukhatom el a vásárlás előtt virtuális számlára utalt összeget?!!
2011. szept. 14. 22:23
 8/8 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy hajlamosak vagyunk elfelejteni bizonyos dolgokat. Én pl. sokmindent vásárolok ezzel a webkártyával, és néha ez havidíjas dolgot is, pl újságelőfizetés. Ha elfelejtem lemondani, akkor a következő hónapban is vonnák a kártyaadatok alapján.

De én csak egy bizonyos számra voltam kíváncsi, lemondani viszont elfelejtettem. Ekkor előfordulhat, hogy a pénz rátolás és a vásárlás közt jön egy lemondani elfelejtett megrendelés következő teljesítésének a levonása. Jártam már így, azóta figyelek...

2011. szept. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!