Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákhiteles kérdés: 2x utaltam...

Diákhiteles kérdés: 2x utaltam el az első októberi kötelező tartozást. Most mit tehetek?

Figyelt kérdés

Az otpdirekt felületén beállítottam az utalást szeptember 30-án. Ezt választottam első utalási napnak, utána pedig a rendszeres utalást úgy, hogy minden hónap első napján teljesüljön.


A diákhitel utalásának minden hónap 5. napjáig kell teljesülnie és először október 5-én.

Most a számlatörténetemben ez van:

Elutalva a pénz szept. 30-án és okt. 1-én is.


Mivel a kötelezőn felül csak jövő évtől tudok fizetni, h csökkenjen a tőketartozásom, így most a kötelezőt 2x fizettem, de tök feleslegesen, mert így el fog veszni, nem? Vagy ha nem fizetek következő hónapra, akkor ezt annak beszámítják?



2013. okt. 3. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Vedd fel a kapcsolatot a diákhitel ügyfélszolgálattal.
2013. okt. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt fogom tenni nyílván függetlenül az itt kapott válaszoktól, de kíváncsi lettem volna, hogy ki mit reagál erre.
2013. okt. 4. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!