Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankszámla megszüntetésénél...

Bankszámla megszüntetésénél ez így működik?

Figyelt kérdés
Megakarom szüntetni a bankszámlaszámom. Előtte átutalom a pénzt a másik számlámra, de hagyok rajta párszáz forintot, hogy az utalás költségét (meg ha még van valami) levonhassák. Hogyha ebből az összegből még marad rajta, akkor azt majd a bankban kp-ban kifizetik vagy ez hogy néz ki?
2013. okt. 8. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy, ahogy leírtad
2013. okt. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De azért kell fizetnem?
2013. okt. 8. 18:44
 3/3 anonim ***** válasza:
59%

Múlt hónapban szűntettem meg a számlám, mi bementünk a bankba és ott átkértük a rajta lévő összeget egy másik számlára, ők intézték, leszámolták a költségeket és átrakták a többit a másik számlára, szerintem ez a legtisztább, ha másik számlára szeretnéd rakni.


Pár éve mikor az előző számlámat megszűntettem, előtte kivettem a rajta lévő összeg nagyobb részét, hagytam rajta ilyen megfontolásból, hogy majd személyesen személyesen rendezzük a többit, ez olyan nem nagyon sikerült, elszámolta magát az ügyintéző, még szerencse hogy volt esze telefonálni, vissza kellett mennem 2-300 ft-ot befizetni, mert különben tovább élt volna a számla és ketyegett volna a havi díj.

2013. okt. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!