Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Behajtó cég követel rajtam...

Behajtó cég követel rajtam pénzt korábbi tartozásként, de nem tud felvilágosítást adni. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Valami régi ügy lehet, nem is rémlik ilyen.

A lényeg: Küldtek most egy levelet(nem ajánlott, csak bedobva) hogy 28.xxx Ft-ot követlenek rajtam. A levélből az derül, ki hogy egy korábbi behajtó cégtől vették az anyagot.A tőke tartozás 6800Ft. Na most az előző cég 2004-ben kapta az ügyet. De: az elmúlt 7-8 éven 100% hogy semmilyen hivatalos levelet nem kaptam, hogy tartozom. Nem gondolom, hogy 6000Ft-ot nem fizettem volna be bárkinek is. Ők fenyegetnek, de valójában semmit nem tudok a dologról. Ileltve ha jól veszem ki a jogszabályokból, 5 év után elévül Közben volt lakcím változásom is, de az be lett jelentve. Havalaki akar valami, tudja hol keressen. Tény, hogy a régi címemre sem érkezik semmi, apám mindent adott ami volt, de már minden az új címemre érkezik. Ötlet? Köszönöm!



2013. okt. 9. 09:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekik kell igazolni, hogy megvették a tartozásod! Írd meg, hogy igazolják!
2013. okt. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!