Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vehetek fel bárminemű hitelt...

Vehetek fel bárminemű hitelt úgy, hogy az özvegyi nyugdíj az egyetlen biztos és bejegyzett pénzforrás a családban?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy szeretnék egy autót venni, de nincs meg a minimum időm a munkahelyemen, édesanyám pedig özvegy lett pár hónapja, és folyósítják neki az özvegyi nyugdíjat, 12 éves öcsém pedig árva ellátást kap. Mivel én nem vehetek fel, ezért az érdekelne, hogy erre a jövedelemre ami anyukámnak összejön, adnak-e nem kizáró ok-e az hogy özvegyi nyugdíj, (az árva ellátás és a nyugdíj is egy számlára érkezik) nehezítő tényező, hogy valószínűleg édes anyám BAR listás, TUDOM az azonnali kizáró ok, de ha esetleg én vennék fel, akkor ő annak ellenére h fent van a listán, eljöhetne nekem kezesnek?


Bunkók kíméljenek!!

Köszönöm előre is a normális válaszokat.



2013. okt. 11. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen esélytelen a hitel és a kezesség is.
2013. okt. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem menne át a hitel.

Várd meg, hogy meglegyen a minimum időd a munkahelyen és akkor vedd fel a hitelt.

De kezesnek a BAR lista miatt anyukád akkor sem lehetne.

2013. okt. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2013. okt. 12. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!