Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Aegon magánnyugdíjpénztárból...

Aegon magánnyugdíjpénztárból hogy léphetek ki 10 év letelte előtt (nem kell a pénz)?

Figyelt kérdés
alig van rajta 5000 ft, kb egy éve készült a szerződés de már csak púp a hátamon az egész. nem kell az a párezer ami már rajta van, nyugodtan az övék lehet, csak hadd lépjek már ki! hogy tehetném meg??

2013. jún. 20. 22:17
 1/6 A kérdező kommentje:
önkéntes, azt elfelejtettem írni.
2013. jún. 20. 22:24
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztosan ki akarsz lépni? Szerintem rossz ötlet.
2013. jún. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Én sem szüntetném meg, nem kér az enni!

2013. jún. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

állandóan küldeményekkel bombáznak és nagyon unom, ennyi pénzt meg nem sajnálok ami rajta van, csak végre hagyjanak nyugtot nekem.

most is valami adategyeztető küldeményt akarnak visszaküldetni, de nem fogom. fog történni valami?

2013. jún. 22. 13:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a magánom volt ott, de évi egy (max. két) levelet kaptam fontos infókról, elért hozamról. Nem lehet, hogy nem tiltottad meg kötéskor a hírlevelek, reklámok, stb. küldését?!
2013. jún. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem tudom nem emlékszem, de megmondanátok mért nem kéne kilépnek ha egyszer nem kell az a bent lévő pénz se?
2013. jún. 23. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!